Casa Onda Villa
| WiFi Wi-Fi | Privat strand Adgang til strand | Aircondition Klimaanlæg |
| Kæledyr Kæledyr tilladt |
Indkvarteringen ligger 15 minutters kørsel til Fortaleza de Sao Jose da Ponta Grossa og 20 minutters kørsel til Praia dos Ingleses.
Gæsterne kan prøve brasilianske måltider i café Mister Bah placeret tæt på villaen.
Rodovia Joao Gualberto Soares busstoppested, som skaber en god forbindelse i hele byen, ligger 800 meter fra denne indkvartering.
- Lufthavne
- Florianopolis Lufthavn35 km
- Togstationer
- Main Bus Station19 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
Aktiviteter og afslapning
- Adgang til strand
På værelset
- Klimaanlæg
- Vaskemaskine
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan vi parkere vores bil i Casa Onda Villa?
Gæster på Casa Onda Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke Casa Onda Villa?
Gennemsnitsprisen for en nat i Casa Onda Villa er 52$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa Onda Villa?
Gæsterne vil kunne bo i Casa Onda Villa med deres kæledyr.